Hakkımızda

Hakkımızda

 

Yerliyurt Marin 1984 yılında Bursa'da fiber tekne üretimi yapmak üzere kurulmuş segmentinde iddialı bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli iş geleneğini koruyarak bireysel müşteri isteklerinin yerine getirilmesi ve güvenilir hizmet anlayışını sürdürmektedir. El işçiliği ile özenle üretilen keyifli sürüş vaadeden tekneleri Yerliyurt kalitesi ve gerçekçi fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır.

Yerliyurt Marin yılların birikim ve tecrübesini katarak imalatını gerçekleştirdiği Avrupa standartlarına uygun ve CE sertifikasına sahip yüksek kalitedeki teknelerini yurtiçi ve yurtdışında satışa sunmaktadır.

Yenilikçi yaklaşımıyla ürün yelpazesini gün geçtikçe çeşitlendirip 3.75 m 'den 7 m 'ye uzanan 19 farklı fiberglas tekne modelini piyasaya sürmektedir. Kendini geliştirmeyi ilke edinen Yerliyurt Marin, satış öncesi ve satış sonrası etkin servis hizmetiyle müşterilerine güven vermektedir.

 

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini temel alarak çalışanlarına değer katan kendini geliştiren sektöründe lider ve güvenilir bir firma olmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanda sektöründe öncü firma olmak.